Svadby - Hotel Sosna

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Svadobné akcie


Pozývame Vás prežiť Váš najromantickejší deň života  v krásnom  tatranskom prostredí, na mieste. Poistite sa zárukou našich dlhoročných skúseností a vynikajúcou kuchyňou nezabudnuteľnej ,,Mami Kami“ . Aby ste prežili svadobný deň bez stresu, s radosťou na seba prevezmeme starosti s jeho organizáciou. Poskytujeme ubytovanie a servis aj po svadbe.

 
 

Ponúkané služby

-
Priestory na svadobnú hostinu maximálne pre 35 osôb v   romantickom salóniku alebo do 80 osôb v priestoroch hotelovej   reštaurácie
- Ubytovanie pre manželov a hostí
- Catering : svadobné menu a polnočný bufet
  (prípitok, predjedlo, polievka, hlavné jedno, dezert, minerálka)

- Dekorácie a kvety
- Cukrárenské výrobky vrátane svadobnej torty

Catering

Cena je od 19 € / osoba.


Pre deti zostavíme osobitné menu podla vekového zloženia

Druhá večera formou bufetu je možná v cene do 7
,- /osoba. Výber jedál Vám zostavíme podľa vašich želaní. Koláčiky si možte doniesť vlastné. Nápoje vám ponúkneme podľa vášho výberu za špeciálne ceny v prípade donášky vlastného alkoholu a vína účtujeme tzv.korkovné 2,- €/ osoba. Kalkuláciu na kvetinovú výzdobu vypracujeme na základe vášho želania.

Svadobná ponuka ubytovania

Pre novomanželov vo svadobný deň izba grátis.


Pre svadobných hostí poskytujeme ubytovanie za špeciálnu svadobnú cenu - 9,- € / osoba.


 

Veľmi radi si s Vami dohodneme stretnutie, na ktorom Vám ukážeme priestory hotela.

 
 
 
 
 

Svadobné akcie
Ponúkame Vám prežiť Váš  najromantickejší deň v krásnom tatranskom prostredí, na mieste, kde sa natáčal legendárny film Fontána pre Zuzanu, poistite sa zárukou našich dlhoročných skúseností a vynikajúcou kuchyňou nezabudnuteľnej "Mami Kami." Aby ste prežili svadobný deň bez stresu, s radosťou na seba prevezmeme starosti s jeho organizáciou. Poskytujeme ubytovanie a servis aj po svadbe.

Reštaurácia
Začnite svoj deň bohatými raňajkami v našej reštaurácii, vyberte si zo širokej ponuky hlavných jedál, alebo sa jednoducho zastavte na kávu. Počas príjemných letných dní servírujeme jedlá a nápoje aj na našej slnečnej terase.
Okrem kvalitných a obľúbených jedál, ktoré pripravujeme vždy z čerstvých surovín, a nápojov rôznych druhov ponúkame cez týždeň aj denné obedové menu.

Konferencie
Ponúkame Vám usporiadanie firemných školení, meetingov a business stretnutí v našom hoteli podľa Vašich požiadaviek. V prípade Vášho záujmu Vám ako doplnok teambuildingových akcií zabezpečíme kolektívne outdoorové aktivity. Gastronomický a nápojový servis flexibilne upravíme podľa Vášho želania.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky