Konferencie - Hotel Sosna

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Konferencie


Plánujete konferenciu, školenie, svadbu alebo oslavu? Rezervujte si našu nedávno zrekonštruovanú konferenčnú miestnosť. V prípade záujmu ponúkame aj cateringové služby a kompletný servis.

Kapacita miestnosti: 35 osôb

Vybavenie miestnosti:
- Wi-Fi free
- dátový projektor
- plátno
- flipchart
- pc
- DVD

 

TEAM PACK BASIC


- uvítací nápoj
- ubytovanie 1x
- polpenzia 1x
- coffee break 1x (káva, čaj, dezert)
- prenájom miestnosti a prezentačnej techniky zadarmo

TEAM PACK PLUS


- uvítací nápoj
- ubytovanie 2x
- polpenzia 2x
- coffee break 2x (káva, čaj, dezert)
- prenájom miestnosti a prezentačnej techniky zadarmo
- Disco večer v Melody clube hotela s DJ

 
 
 

Melody club


Nezabudnuteľná párty či oslava  v priestoroch nášho disco Melody klubu Vám vo Vás určite pobaví a zanechá neopakovateľné spomienky. Veľmi radi Vám pripravíme aj tematické párty podla vašich tajných predstáv a želaní

 
 
 
 

Svadobné akcie
Ponúkame Vám prežiť Váš  najromantickejší deň v krásnom tatranskom prostredí, na mieste, kde sa natáčal legendárny film Fontána pre Zuzanu, poistite sa zárukou našich dlhoročných skúseností a vynikajúcou kuchyňou nezabudnuteľnej "Mami Kami." Aby ste prežili svadobný deň bez stresu, s radosťou na seba prevezmeme starosti s jeho organizáciou. Poskytujeme ubytovanie a servis aj po svadbe.

Reštaurácia
Začnite svoj deň bohatými raňajkami v našej reštaurácii, vyberte si zo širokej ponuky hlavných jedál, alebo sa jednoducho zastavte na kávu. Počas príjemných letných dní servírujeme jedlá a nápoje aj na našej slnečnej terase.
Okrem kvalitných a obľúbených jedál, ktoré pripravujeme vždy z čerstvých surovín, a nápojov rôznych druhov ponúkame cez týždeň aj denné obedové menu.

Konferencie
Ponúkame Vám usporiadanie firemných školení, meetingov a business stretnutí v našom hoteli podľa Vašich požiadaviek. V prípade Vášho záujmu Vám ako doplnok teambuildingových akcií zabezpečíme kolektívne outdoorové aktivity. Gastronomický a nápojový servis flexibilne upravíme podľa Vášho želania.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky