Fontána pre Zuzanu 2 - Hotel Sosna

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Fontána pre Zuzanu 2


Hrali:

Pavol Habera, Eva Vejmělková, Maroš Kramár, Helena Růžičková, Vladimír Marek, Jiří Růžička ml., Lucie Bílá, Ibrahim Maiga, Pavel Bobek, Peter Mankovecký, Martin Havelka, Drahomíra Hofmanová, Karel Gott, Katarína Šugárová, Milada Rajzíková, Štefan Kožka, Alexandra Záborská, Rasťo Rogel, Jaroslav Mottl, Jana Hubinská, Vašo Patejdl, Marta Rašlová, Jana Svobodová-Mařasová

 
 
 

Námet:

Jozef Paštéta, Dušan Rapoš

Kamera:

Peter Beňa

Hudba:

Vašo Patejdl, Pavoľ Habera

Zuzana dospěla a utržila od života první rány. Chytla se špatné společnosti, skončila ve vězení a po propuštění se pokouší začít znova. Seznámí se se sympatickým řidičem Jurajem, ale ten, když už se zdá, že v něm našla to, co hledala, ji opustí, aby zkusil štěstí v pop music. Ke všemu se Zuzana musí bránit útokům bývalého společníka Ronyho, nyní bohatého gangstera, který se ji pokouší svést. V atraktivním hudebním snímku si každý teenager najde to své. Od řady akčních scén, přestřelek, bitek, přes lásku, chlapské přátelství tiráků a jejich nablýskané trucky, až po pašované zbraně, mafiány držící v hrsti zkorumpovanou policii a justici, spoustu písniček a humoru, a pohled do zkaženého zákulisí showbyznysu.

 
 
 

Svadobné akcie
Ponúkame Vám prežiť Váš  najromantickejší deň v krásnom tatranskom prostredí, na mieste, kde sa natáčal legendárny film Fontána pre Zuzanu, poistite sa zárukou našich dlhoročných skúseností a vynikajúcou kuchyňou nezabudnuteľnej "Mami Kami." Aby ste prežili svadobný deň bez stresu, s radosťou na seba prevezmeme starosti s jeho organizáciou. Poskytujeme ubytovanie a servis aj po svadbe.

Reštaurácia
Začnite svoj deň bohatými raňajkami v našej reštaurácii, vyberte si zo širokej ponuky hlavných jedál, alebo sa jednoducho zastavte na kávu. Počas príjemných letných dní servírujeme jedlá a nápoje aj na našej slnečnej terase.
Okrem kvalitných a obľúbených jedál, ktoré pripravujeme vždy z čerstvých surovín, a nápojov rôznych druhov ponúkame cez týždeň aj denné obedové menu.

Konferencie
Ponúkame Vám usporiadanie firemných školení, meetingov a business stretnutí v našom hoteli podľa Vašich požiadaviek. V prípade Vášho záujmu Vám ako doplnok teambuildingových akcií zabezpečíme kolektívne outdoorové aktivity. Gastronomický a nápojový servis flexibilne upravíme podľa Vášho želania.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky